زمستان 2020

هر آنچه باید در مورد مد پائیز و زمستان زنانه بدانید!

سال‌هاست که مد جای خود را در زندگی ما باز کرده است. هر ساله، رنگ سال توسط برترین شرکت‌ها و ژورنال‌های فعال در زمینه مد اعلام شده و براساس آن لباس‌هایی متناسب با فصول مختلف سال طراحی و تولید شده و به بازار عرضه می‌شوند. در بین تمام فصول، فصل پائیز و زمستان از جذابیت ‌بسیاری بالایی برخوردار هستند و همزمان با کریسمس، بحث‌ها درباره مد و رنگ زمستان داغ می‌شود.

با توجه به آنچه که گفته شد، بر آن شدیم تا در این مقاله به ترند لباس زنان در زمستان ۲۰۲۰ بپردازیم. همچنین، اشاره‌ای به رنگ‌ های پاستلی خواهیم داشت که این روزها بیش از پیش در معرض توجه قرار گرفته‌اند و به شما روش‌هایی را خواهیم آموخت که بتوانید تیپ زمستانی دخترانه و زنانه خود را بر اساس رنگ های پاستلی طراحی کنید. پس اگر به مد پائیز و زمستان زنانه علاقه دارید و علاقمندید تا در میان دوستان خود بدرخشید، تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

آبی کلاسیک

Classic Blue

color of the year for 2020

رنگ سال ۲۰۲۰، در اعماق اقیانوس‌ها!

هر ساله با شروع سال میلادی، رنگ سال نیز انتخاب می‌شود. موضوع انتخاب رنگ سال از سال ۲۰۲۰ شروع شده و تاکنون ادامه داشته که هر ساله، با استقبال بسیار خوب مردم روبه‌رو شده است. مطابق هر سال، امسال نیز موسسه پنتون در ایالت نیوجرسی عهده‌دار انتخاب رنگ سال بوده است.

موسسه پنتون رنگ سال ۲۰۲۰ را آبی کلاسیک و یا همان آبی اقیانوس‌ها معرفی کرده است. همچنین، این موسسه رنگ سال ۲۰۱۹ را نیز مرجانی انتخاب کرده بود و دلیل این موضوع، توجه بیش از پیش به حیات مرجان‌ها عنوان شده که این روزها حال چندان خوشی ندارند. پنتون با انتخاب این رنگ به دنبال جلب توجهات به وضعیت حیات در اقیانوس‌ها بوده و انتظار می‌رود همزمان با بحث داغ ترند رنگ سال، بحث حمایت از محیط زیست نیز بیش از پیش داغ شود.

اما همزمان با اعلام رنگ آبی اقیانوسی به عنوان رنگ سال، گمانه‌زنی‌ها درباره مد لباس و نیز نحوه ست کردن این رنگ با دیگر رنگ‌ها به اوج خود رسید. بسیاری از افراد به دنبال این هستند تا از این رنگ در زندگی روزمره خود استفاده کرده و دکوراسیون و نوع پوشش خود را منطبق با آن طراحی کنند. بنابراین، یافتن رنگ‌هایی که بتوان با رنگ سال ۲۰۲۰ برای مد پائیز و زمستان زنانه با هم ست کرد، امری قابل‌توجه تلقی می‌شود. اما چه رنگ‌هایی را در ترند لباس زنان در زمستان ۲۰۲۰ می‌توان با هم ترکیب کرد تا تیپ زمستانی دخترانه و زنانه چشم‌نواز و جذابی ساخت؟ در ادامه، به این موضوع خواهیم پرداخت.

رنگ های پاستلی، جذاب و ساده

رنگ‌های روشن و ساده همواره در بین طراحان مد و شیک‌پوشان بسیار پرطرفدار بوده‌اند. رنگ‌های روشن بسیار راحت با دیگر رنگ‌ها ترکیب شده و با جذابیت، لطافت و ظرافت خود، همواره بر زیبایی افراد می‌افزایند. این دسته از رنگ‌ها را، رنگ های پاستلی می‌نامند. رنگ های پاستلی را می‌توان به راحتی با دیگر رنگ‌ها ترکیب کرد.

صورتی پاستلی

رنگ‌های روشن و ساده همواره در بین طراحان مد و شیک‌پوشان بسیار پرطرفدار بوده‌اند. رنگ‌های روشن بسیار راحت با دیگر رنگ‌ها ترکیب شده و با جذابیت، لطافت و ظرافت خود، همواره بر زیبایی افراد می‌افزایند. این دسته از رنگ‌ها را، رنگ های پاستلی می‌نامند. رنگ های پاستلی را می‌توان به راحتی با دیگر رنگ‌ها ترکیب کرد.

عمده مخاطبان رنگ های پاستلی را دختران و زنان جوان و میانسال تشکیل می‌دهند که علاقه دارند تا تیپ زمستانی دخترانه و زنانه خود را با رنگ‌های شیرین زیباتر کنند. رنگ‌های پاستلی شامل کاراملی روشن، هلویی، صورتی روشن، نعنایی روشن، موزی، بنفش روشن و آبی روشن می‌شوند.
اگر تا بحال از این رنگ‌ها در مد پائیز و زنانه زمستان خود استفاده نکرده‌اید، ترند لباس زنان در زمستان ۲۰۲۰ این فرصت را برای شما به وجود آورده است تا با تجربه شگفت‌انگیز ترکیب رنگ‌ سال با رنگ‌های پاستلی، بر زیبایی خود بیفزایید.

چگونه رنگ‌های پاستلی را با دیگر رنگ‌ها ست کنیم؟

این یک واقعیت است که رنگ های پاستلی را بیشتر در فصل بهار و تابستان استفاده می‌کنند. اما می‌توانید با اندکی سلیقه و اضافه کردن ظرافت، از این دسته از رنگ‌ها در مد پائیز و زمستان زنانه خود استفاده کنید.

هنگام ست کردن تیپ زمستانی دخترانه و زنانه با رنگ‌های پاستلی، مهم است که مینیمالیسم را در نظر بگیرید. این بدین معناست که از الگویی مشخص پیروی کنید تا علاوه بر رنگ پاستلی، دیگر ویژگی‌های لباس نیز جذاب باشد. برای مثال، شاید پوشیدن لباس‌های سرتاپا صورتی کمرنگ و ست کردن آن با کیف و زیورآلات همرنگ، در مهمانی‌ها و مجالس جذاب باشد، اما برای استفاده روزمره، شاید این کار قدری کج سلیقگی باشد. شما می‌توانید رنگ‌های پاستلی را با رنگ‌های گرم، رنگ‌های خنثی یا رنگ‌های مشکی و سفید ست کنید. البته این کار برای مد پائیز و زمستان زنانه نیازمند قدری ظرافت است. بدون شک همه دوست دارند در یک جمع دیده شوند، البته نه برای بد سلیقگی در نوع پوشش!!

پالتو صورتی

در ادامه، به چند قانون درباره ترند لباس زنان در زمستان ۲۰۲۰ با استفاده از رنگ‌های پاستلی اشاره کرده‌ایم:

• فراموش نکنید، رنگ‌های پاستلی به زیبایی با هم ست می‌شوند. شما می‌توانید علاوه بر استفاده از این رنگ در کنار رنگ سال ۲۰۲۰، در تیپ زمستانی دخترانه و زنانه خود از ترکیب چند رنگ پاستلی استفاده کنید.

• می‌توانید رنگ‌های پاستلی را با رنگ‌های خنثی ست کنید! برای نمونه استفاده از رنگ نسکافه‌ای به شما کمک می‌کند تا قدری از دخترانه بودن تیپ زمستانی دخترانه و زنانه خود کم کنید. همچنین، ست این دسته از رنگ‌ها با رنگ‌های خنثی نظیر خاکستری و کرم نیز بسیار زیبا و تماشایی خواهد بود.

• دقت داشته باشید که استفاده از رنگ‌های پاستلی در ترند لباس زنان در زمستان ۲۰۲۰ به معنای پیچیدگی نیست. استفاده از این رنگ‌ها برای لباس‌هایی که تزئینات و یا الگوی پیچیده‌ای دارند، ریسک بالایی دارد. بهتر است اصالت رنگ‌‌های پاستلی را حفظ کرده و به سادگی آن‌ها احترام بگذارید.

ست کردن رنگ‌های پاستلی برای زمستان

برای پوشش در فصل زمستان طیف گسترده‌ای از انتخاب‌ها را پیش رو داریم. پالتوها، پافرها، کاپشن‌ها و بوت‌ها همگی جزو انتخاب‌های یک خانم شیک‌پوش برای فصل زمستان است. همچنین، شما می‌توانید برای اینکه از ترند لباس زنان در زمستان ۲۰۲۰ عقب نمانید، لباس‌های خانگی خود در این فصل را نیز به رنگ پاستلی انتخاب کنید.

همانطو که پیشتر گفته شد، رنگ‌های خنثی پاستلی بیشتر در فصول بهار و تابستان رواج دارند و کمتر در فصول سرد سال یعنی زمستان و پائیز استفاده می‌شوند. بنابراین، انتخاب لباس‌هایی به رنگ صورتی روشن برای زمستان ۲۰۲۰، شاید قدری سخت و یا دور از ذهن باشد. مهم‌ترین اصل در انتخاب نوع پوشش، علاقه‌ای است که به آن لباس دارید. شما می‌توانید با استفاده از ترفندهایی از رنگ‌های پاستلی در فصل زمستان هم استفاده کنید.

• نیاز نیست سرتاپا پاستلی شوید!

در انتخاب رنگ پاستلی نیاز نیست که سرتاپا رنگ خنثی بپوشید. به جای این کار شما می‌توانید تنها یک تکه از لباس خود را به رنگ پاستلی انتخاب کرده و آن‌را در کنار دیگر رنگ‌های خنثی و یا تیره استفاده کنید. برای مثال، استفاده از پالتویی به رنگ صورتی در کنار شلوار و شومیز تیره رنگ، می‌تواند ترکیبی رویایی برای استفاده روزانه شما باشد. همچنین، می‌توانید ترکیب خاکستری و نسکافه‌ای را نیز در کنار رنگ‌های پاستلی استفاده کنید.

به‌طور کلی، استفاده از تنها یک عنصر به رنگ پاستلی در تیپ زمستانی دخترانه و زنانه شما کفایت می‌کند. می‌توانید برای این موضوع پالتو، کاپشن و یا پافر را به رنگ پاستلی انتخاب کنید.

• از کفش‌ها غافل نشوید

زمستان فصل استفاده از بوت‌هاست. ترند لباس زنان در زمستان ۲۰۲۰ این اجازه را به شما می‌دهد تا در کنار استفاده از لباس‌هایی به رنگ پاستلی، برای تیپ زمستانی دخترانه و زنانه خود، از بوت‌ها نیز استفاده کنید. استفاده از بوت‌هایی به رنگ مشکی، قهوه‌ای، بژ و… به شما کمک می‌کند تا هارمونی زیبا خلق کنید. علاوه بر کفش، این قاعده برای دیگر اکسسوری‌ها شامل کیف، کمربند، دستمال گردن و … نیز صدق می‌کند.

سعی کنید اگر رنگ بوت خود را مشکی در نظر گرفتید، شلوار را نیز مشکی انتخاب کرده و کاپشن و یا پالتوی خود را از رنگ‌های پاستلی انتخاب کنید.

• کیفیت لباس‌ها را مدنظر داشته باشید

صرف استفاده از عناصر پاستلی در استایل نمی‌توان انتظار داشت که دیگران متوجه جنس لباس نباشند. برای آن‌که به عناصر پاستلی در لباستان وزن بدهید، سعی کنید از جنس‌های سنگینو غنی مثل چرم و پشم استفاده کنید.

• رنگ سال ۲۰۲۰ در کنار پاستلی‌ها

استفاده از رنگ سال ۲۰۲۰، یعنی همان آبی اقیانوسی در کنار عناصری به رنگ پاستلی، می‌تواند جسارت شما را نشان دهد. استفاده از پافر به رنگ آبی اقیانوسی در کنار لباس‌های تیره دیگر، شاید شانسی را برای رنگ‌های پاستلی فراهم نکند، ولی از اکسسوری‌ها غافل نشوید. استفاده از اکسسوری‌هایی همچون کیف دستی و … به رنگ آبی کمرنگ، می‌تواند به شما کمک کند تا عناصر پاستلی را نیز به استایل خود وارد کنید.

همچنین، می‌توانید تم اصلی استایل خود را از عناصر پاستلی قرار دهید و با استفاده از اکسسوری‌هایی به رنگ آبی اقیانوسی، ترکیبی جسورانه را برای خود خلق کنید.

جسور باشید ولی محتاط!

استایل جسورانه

پرداختن به مد و رنگ‌های سال اقدامی است که این سال‌ها در بین جوانان بسیار فراگیر شده است. هر ساله با انتخاب رنگ سال، تب‌وتاب ترکیب رنگ‌ها و استفاده از آن‌ها نیز بسیار داغ شده و شرکت‌های مختلف مد و فشن، ترکیبات متعددی از رنگ‌های ترند سال ارائه می‌کنند.

فراموش نکنید، پوشیدن لباس‌هایی که تنها چند روز است به ترند سال تبدیل شده‌اند، به اندازه کافی جسورانه است. پس نیازی نیست که با زیاده‌روی در ترکیب عناصر رنگی، پوشش خود را از زیبایی، به افراط برسانید. در پایان، ترکیب رنگ‌های پاستلی با دیگر رنگ‌ها می‌تواند به شما کمک کند تا استایلی زیبا و جسورانه خلق کنید، بنابراین، وقت آن فرا رسیده است تا در سبد خرید خود، از عناصری به رنگ پاستلی نیز استفاده کنید. ما در فروشگاه آنلاین سیمین دخت، محصولاتی زیبا و چشم‌نواز از لباس‌های مخصوص زمستان به رنگ‌های زیبای پاستلی گردهم آورده‌ایم تا به شما در خلق پوششی زیبا و چشم‌نواز کمک کنیم.

1 دیدگاه برای “ترند لباس زنان در زمستان ۲۰۲۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *